Fixtures & Results For All Teams

  Team Date Venue Opposition Kick-Off Score Report/
Details
Photos Video
PSF 1st XI Sat 16th July Away Oxford City - At Amersham Town FC 3:00pm Lost 1-3      
PSF 1st XI Wed 20th July Away Hemel Hempstead Town - At Amersham Town FC (David Stanley Memorial Trophy) 7:45pm Lost 2-3      
PSF Sth Mids Thu 21st July Away Penn & Tylers Reserves (At French School Meadows, Penn HP10 8LF) 6:30pm Lost 2-0      
PSF 1st XI Sat 23rd July Away Aylesbury United 3:00pm Won 2-0      
PSF Sth Mids Sat 23rd July Away Windsor FC (At Eton Recreation Park) 1:00pm Won 1-4      
PSF Sth Mids Mon 25th July Away Uxbridge Reserves 7:00pm Lost 3-0      
PSF 1st XI Tue 26th July Away Chalfont St Peter 7:45pm Won 2-0      
PSF 1st XI Sat 30th July Home Cheshunt 3:00pm Drew 1-1      
PSF Sth Mids Sat 30th July Away Holmer Green Reserves (At Burnham Grammar School) 2:00pm Lost 3-1      
PSF Sth Mids Wed 3rd August Away Chalfont Wasps 7:00pm Won 2-1      
Lge 1st XI Sat 6th August Away Redditch United (At Stratford Town FC) 3:00pm Lost 3-1 Report    
Lge Sth Mids Sat 6th August Home Southall 3:00pm Lost 3-4 Details   Video
Lge 1st XI Tue 9th August Home St Ives Town 7:45pm Won 2-0 Report Photos Video
Lge Sth Mids Wed 10th August Away Hadley Wood & Wingate 7:45pm Won 1-4 Details   Video
Lge 1st XI Sat 13th August Home Dorchester Town 3:00pm Won 3-0 Report Photos  
Lge Sth Mids Sat 13th August Away Broadfields United 3:00pm Lost 2-1 Details   Video
Lge 1st XI Mon 15th August Away Hitchin Town 7:45pm Drew 1-1 Report    
Lge Sth Mids Wed 17th August Home Wodson Park 7:45pm Lost 0-2 Details   Video
Lge 1st XI Sat 20th August Away Dunstable Town 3:00pm Drew 0-0 Report    
Lge Sth Mids Sat 20th August Home Brimsdown 3:00pm Won 4-2 Details   Video
Lge Academy Wed 24th August Home Thame United 7:45pm Lost 2-3 Details    
Lge 1st XI Sat 27th August Home Weymouth 3:00pm Drew 1-1 Report Photos  
Lge Sth Mids Sat 27th August Away Langford 3:00pm Won 2-3 Details    
Lge 1st XI Mon 29th August Away Kings Langley 3:00pm Won 1-2 Report    
Lge Academy Wed 31st August Away Thatcham Town 7:45pm Lost 5-1 Details      
Lge Under 18s Thu 1st September Home Leverstock Green 7:45pm Won 5-0      
Cup 1st XI Sat 3rd September Home Saffron Walden Town (FA Cup First Round Qualifying) 3:00pm Won 5-0 Report   Video
Lge Ladies Sun 4th September Home Newbury 2:00pm Won 11-0 Details    
Cup Sth Mids Wed 7th September Home Hillingdon Borough (SSML Division One Cup First Round) 7:45pm Lost 0-2 Details   Video
Cup Under 18s Thu 8th September Home Sun Sports (FA Youth Cup Preliminary Round) 7:45pm Won 5-0      
Lge 1st XI Sat 10th September Home Kings Lynn Town 3:00pm Lost 1-2 Report    
Lge Sth Mids Sat 10th September Away Harefield United 3:00pm Won 0-1 Details    
Lge Ladies Sun 11th September Away Marlow Ladies 2:00pm Won 0-8      
Lge Under 18s Mon 12th September Away Luton Town Cedars 7:45pm Lost 4-1      
Lge 1st XI Tue 13th September Away Hayes & Yeading (At Beaconsfield SYCOB FC) 7:45pm Lost 1-0 Report    
Lge Sth Mids Wed14th September Home Buckingham Athletic 7:45pm Lost 0-1 Details    
Lge Academy Thu 15th September Away Buckingham Athletic 7:45pm Lost 4-3 Details    
Cup 1st XI Sat 17th September Away Sevenoaks Town (FA Cup Second Round Qualifying) 3:00pm Drew 2-2 Report Photos  
Lge Sth Mids Sat 17th September Home Hillingdon Borough 3:00pm Lost 1-3 Details    
Cup Ladies Sun 18th September Away Brentford (FA Cup Second Round Qualifying) 2:00pm Won 0-8      
Cup Under 18s Mon 19th September Away Bedfont Sports (FA Youth Cup First Round Qualifying) 7:45pm Lost 3-2 AET (FT 2-2)      
Cup 1st XI Tue 20th September Home Sevenoaks Town (FA Cup Second Round Qualifying Replay) 7:45pm Won 2-1 Report    
Cup Sth Mids Tue 20th September Away Stony Stratford Town (SSML Challenge Trophy First Round) 7:45pm Win Awarded (Opposition Resigned)      
Lge 1st XI Sat 24th September Home Cirencester Town 3:00pm Won 3-0 Report Photos Video
Cup Ladies Sun 25th September Home Maidenhead United Development (League Cup Preliminary Round) 2:00pm Win Awarded (Opposition Resigned)      
Lge 1st XI Tue 27th September Home Cambridge City 7:45pm Won 3-1 Report Photos Video
Lge Sth Mids Wed 28th September Away Arlesey Town Reserves 7:45pm Won 0-2 Details   Video
Lge Under 18s Thu 29th September Home Hitchin Town 7:45pm Lost 1-5      
Lge Academy Thu 29th September Away Wantage Town 7:45pm Won 0-3 Details    
Cup 1st XI Sat 1st October Home Staines Town (FA Cup Third Round Qualifying) 3:00pm Won 2-0 Report    
Lge Ladies Sun 2nd October Away Southampton Women 2:00pm Lost 3-2      
Lge Sth Mids Wed 5th October Away Wodson Park 7:45pm Won 1-3 Details   Video
Lge Academy Thu 6th October Away Clanfield 85 7:45pm Lost 4-2 Details    
Lge 1st XI Sat 8th October Home Merthyr Town 3:00pm Drew 1-1 Report Photos  
Cup Ladies Sun 9th October Home London Corinthians (FA Cup Third Round Qualifying) 2:00pm Won 2-1 Details    
Cup 1st XI Tue 11th October Away Potters Bar Town (League Challenge Cup First Round) 7:45pm Won 2-3 Report    
Cup Academy Thu 13th October Away Flackwell Heath (League Cup First Round) 7:45pm Won 1-4 Details    
Cup 1st XI Sat 15th October Home Potters Bar Town (FA Cup Fourth Round Qualifying) 3:00pm Won 1-0 Report   Video
Cup Sth Mids Sat 15th October Away Hale Leys United (Berks & Bucks Intermediate Cup Second Round) 2:30pm Win Awarded (Opposition Resigned)      
Cup Ladies Sun 16th October Away Marlow Ladies (Berks & Bucks Womens Senior Cup First Round) 2:00pm Won 2-6      
Lge Academy Mon 17th October Home Henley Town 7:45pm Won 2-0 Details   Video
Cup Sth Mids Wed 19th October Home Penn & Tylers Green (Wycombe Challenge Cup First Round) 7:45pm Lost 1-3 Details   Video
Lge Under 18s Wed 19th October Away Sun Sports 7:45pm Won 2-3      
Lge 1st XI Sat 22nd October Away Cinderford Town 3:00pm Won 0-1 Report    
Lge Sth Mids Sat 22nd October Home Ampthill Town 3:00pm Won 4-2 Details   Video
Lge 1st XI Tue 25th October Home Kettering 7:45pm Won 1-0 Report   Video
Lge Under 18s Tue 25th October Away Tring Athletic 7:30pm Lost 1-0      
Lge Academy Thu 27th October Away Highmoor Ibis 7.45pm Lost 3-2 Details   Video
For Charity Thu 27th October Home Lennon & Co In Aid Of Wiseman Trust 6.00pm        
Cup 1st XI Sat 29th October Away Leatherhead (FA Trophy First Round Qualifying) 3:00pm Won 2-3 Report    
Lge Sth Mids Sat 29th October Away Harpenden Town 3:00pm Lost 6-2 Details   Video
Cup Hire Sat 29th October Home Chalfont St Peter vs Corinthian Casuals (FA Trophy) 3:00pm        
Lge Ladies Sun 30th October Home Team Solent 2:00pm Won 7-1      
Lge Sth Mids Wed 2nd November Home Kensington Borough 7:45pm Lost 1-3 Details   Video
Lge Under 18s Thu 3rd November Away Hitchin Town 7:30pm Won 3-1      
Lge Academy Thu 3rd November Away Kidlington 7:45pm Lost 3-2 Details    
Cup 1st XI Sat 5th November Away Peterborough United (FA Cup First Round Proper) 3:00pm Lost 2-1 Report Photos Video
Lge Ladies Sun 6th November Home Winchester City Flyers 2.00pm Won 4-0      
Cup 1st XI Tue 8th November Away Aylesbury FC (Berks & Bucks Senior Cup Quarter Final) 7:45pm Won 0-5 Report    
Cup 1st XI Tue 8th November Away Barton Rovers (League Challenge Cup Second Round) 7:45pm Lost 7-6 Pens (2-2 FT)  Report    
Lge Academy Wed 9th November Home Kidlington 7:45pm Lost 1-2 Details    
Lge Under 18s Thu 10th November Home Luton Town Cedars 7:45pm Lost 3-6      
Lge 1st XI Sat 12th November Away Dulwich Hamlet (FA Trophy Second Round Qualifying) 3:00pm Lost 4-0 Report    
Cup Sth Mids Sat 12th November Away Great Horwood (Berks & Bucks Intermediate Cup Third Round) 2:00pm Lost 6-5 Pens (3-3 FT) Details    
Cup Ladies Sun 13th November Home Regents Park Rangers (FA Cup Fourth Round Qualifying) 1:00pm Lost 2-4      
Lge 1st XI Wed 16th November Away Frome Town 7:45pm Lost 2-0 Report    
Lge Sth Mids Wed 16th November Home Baldock Town 7:45pm Lost 2-3 Details   Video
Lge Under 18s Thu 17th November Away Leverstock Green 7:30pm Won 2-5      
Lge Academy Thu 17th November Away Thame United 7:45pm Won 2-3 Details    
Lge 1st XI Sat 19th November Away Dorchester Town 3:00pm Lost 3-2 Report    
Lge Sth Mids Sat 19th November Home Hadley Wood & Wingate 3:00pm Lost 1-2 Details    
For Charity Sun 20th November Home Aaron West Memorial Match 2:00pm        
Lge 1st XI Tue 22nd November Home Hitchin Town 7:45pm Won 2-0 Report Photos  
Lge Sth Mids Tue 22nd November Away Biggleswade FC 7:45pm Lost 7-1 Details    
Lge 1st XI Sat 26th November Home Redditch United 3:00pm Drew 1-1 Report    
Lge Sth Mids Sat 26th November Away Codicote 3:00pm Lost 4-0 Details    
Cup Ladies Sun 27th November Away Barton Rovers Ladies (Berks & Bucks Womens Senior Cup Quarter Final) 2:00pm Won 0-2      
Lge Academy Thu 1st December Away Bicester Town 7:45pm Won 0-1 Details    
Lge Sth Mids Sat 3rd December Home Langford 3:00pm Lost 2-3 Details    
Lge 1st XI Tue 6th December Home Hayes & Yeading 7:45pm Won 6-0 Report Photos  
Lge Academy Wed 7th December Home Buckingham Athletic 7:45pm Lost 1-4 Details    
Lge Under 18s Thu 8th December Home Sun Sports 7:45pm Won 4-1      
Lge 1st XI Sat 10th December Home Basingstoke Town 3:00pm Won 4-0 Report Photos  
Lge Sth Mids Sat 10th December Away Baldock Town 3:00pm Lost 5-1 Details    
Cup Sth Mids Wed 14th December Home Wembley (SSML Challenge Trophy First Round) 7:45pm Lost 0-3 Details    
Lge Under 18s Thu 15th December Away Hemel Hempstead Town Reds 7:30pm Lost 3-0      
Lge Academy Thu 15th December Away Carterton 7:45pm Drew 2-2 Details    
Lge 1st XI Sat 17th December Away Biggleswade Town 3:00pm Drew 2-2 Report    
Lge Sth Mids Sat 17th December Away Southall 3:00pm Lost 9-2 Details    
Cup Ladies Sun 18th December Away Southampton Women (League Cup First Round) 2.00pm Lost 4-0      
Cup Academy Mon 19th December Home Maidenhead United (League Cup Second Round) 7:45pm Lost 1-10 Details    
Lge 1st XI Mon 26th December Home Kings Langley 3:00pm Won 5-2 Report Photos  
Lge Sth Mids Tue 27th December Away Risborough Rangers 3:00pm Lost 4-0 Details    
Lge 1st XI Mon 2nd January Away Slough Town 3:00pm Won 1-2 Report    
Lge Sth Mids Mon 2nd January Home Winslow United 3:00pm Lost 0-1 Details Photos    
Lge 1st XI Sat 7th January Home Dunstable Town 3:00pm Won 1-0 Report Photos  
Lge Sth Mids Sat 7th January Away Buckingham Athletic 3:00pm Lost 4-3 Details    
Lge Ladies Sun 8th January Home Bracknell Town 2.00pm Won 7-1      
Cup 1st XI Tue 10th January Home Hungerford Town (Berks & Bucks Senior Cup Semi-Final) 7:45pm Lost 2-5 Report Photos  
Lge 1st XI Sat 14th January Away Cirencester Town 3:00pm Won 1-2 Report    
Lge 1st XI Tue 17th January Home Stratford Town 7:45pm Drew 1-1 Report Photos  
Lge 1st XI Sat 28th January Away Cambridge City 3:00pm Lost 3-1 Report    
Lge Sth Mids Sat 28th January Home Biggleswade FC 3:00pm Lost 0-4 Details    
Lge Ladies Sun 29th January Home Milton Keynes City 2.00pm Won 8-1      
Lge Academy Wed 1st February Home Bicester Town 7:45pm Won 3-2 Details    
Lge 1st XI Sat 4th February Home St Neots Town 3:00pm Won 3-2 Report Photos  
Lge Ladies Sun 5th February Away Newbury 2.00pm Won 1-3      
Lge 1st XI Tue 7th February Away Chippenham Town 7:45pm Lost 3-1 Report    
Lge Sth Mids Tue 7th February Away Bedford 7:45pm Lost 1-0 Details    
Lge Academy Wed 8th February Home Highmoor Ibis 7:45pm Lost 0-4 Details    
Lge Under 18s Thu 9th February Home AFC Dunstable 7.45pm Lost 0-2      
Lge 1st XI Sat 11th February Away Merthyr Town 3:00pm Lost 1-0 Report    
Lge Sth Mids Sat 11th February Home Broadfields United 3:00pm Lost 2-3 Details    
Lge Ladies Sun 12th February Home Marlow 2.00pm Won 5-0      
Lge 1st XI Tue 14th February Away St Neots Town 7:45pm Lost 4-1 Report    
Lge Under 18s Thu 16th February Away Hemel Hempstead Town Whites 7.30pm Lost 2-1      
Lge 1st XI Sat 18th February Home Leamington 3:00pm Lost 0-1 Report    
Lge Sth Mids Sat 18th February Away Brimsdown 3:00pm Lost 4-2 Details    
Cup Ladies Sun 19th February Home Newbury (Berks & Bucks Womens Senior Cup Semi Final) 2.00pm Won 4-2      
Lge 1st XI Tue 21st February Away St Ives Town 7:45pm        
Lge Academy Thu 23rd February Away Didcot 7:45pm        
Lge Under 18s Thu 23rd February Home Hemel Hempstead Town Whites 7.45pm        
Lge 1st XI Sat 25th February Away Kettering Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 25th February Home Arlesey Town Reserves 3:00pm        
Lge Ladies Sun 26th February Away Oxford City 2.00pm        
Lge 1st XI Tue 28th February Away Leamington 7:45pm        
Lge Under 18s Thu 2nd March Away AFC Dunstable 7.45pm        
Lge 1st XI Sat 4th March Home Cinderford Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 4th March Away Hillingdon Borough 3:00pm        
Lge Ladies Sun 5th March Away Bracknell Town 2.00pm        
Lge 1st XI Tue 7th March Home Frome Town 7:45pm        
Lge Sth Mids Wed 8th March Home Bedford 7:45pm        
Lge Academy Wed 8th March Away Henley Town 7:45pm        
Cup Under 18s Thu 9th March Home Tring Athletic (Brian Hitchings Cup Second Round) 7:45pm        
Lge 1st XI Sat 11th March Away Stratford Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 11th March Home Harpenden Town 3:00pm        
Lge Ladies Sun 12th March Away Milton Keynes City 2.00pm        
Lge 1st XI Tue 14th March Away Banbury United 7:45pm        
Lge Academy Wed 15th March Home Didcot 7:45pm        
Lge 1st XI Sat 18th March Home Banbury United 3:00pm        
Lge Ladies Sun 19th March Home Oxford City 2.00pm        
Lge Sth Mids Wed 22nd March Home Harefield United 7.45pm        
Lge Under 18s Thu 23rd March Away Boreham Wood 7.30pm        
Lge 1st XI Sat 25th March Home Chippenham Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 25th March Away Ampthill Town 3:00pm        
Lge Ladies Sun 26th March Away Team Solent 2.00pm        
Lge Academy Wed 29th March Home Carterton 7:45pm        
Lge Under 18s Thu 30th March Home Tring Athletic 7.45pm        
Lge 1st XI Sat 1st April Away Basingstoke Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 1st April Home Codicote 3:00pm        
Lge Academy Wed 5th April Home Clanfield 7:45pm        
Lge Under 18s Thu 6th April Home Boreham Wood 7.45pm        
Lge 1st XI Sat 8th April Home Biggleswade Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 8th April Away Kensington Borough 3:00pm        
Lge Ladies Sun 9th April Away Winchester City Flyers 2.00pm        
Lge 1st XI Fri 14th April Away Weymouth 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 15th April Home Risborough Rangers 3:00pm        
Lge Ladies Sun 16th April Home Southampton Women 2.00pm        
Lge 1st XI Mon 17th April Home Slough Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Tue 18th April Away Winslow United 7:45pm        
Private Hire Thu 20th April Home Chesham Police Community Match 7:00pm        
Lge 1st XI Sat 22nd April Away Kings Lynn Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 22nd April Home Hatfield Town 3:00pm        
Lge Sth Mids Sat 29th April Away Hatfield Town 3:00pm        
Club Event Fri 5th - Sat 6th May   Girls & Ladies Football Festival Friday evening Saturday morning      
Club Event Sat 6th May   Chesham United Awards Day - Youth & Seniors Saturday afternoon Saturday evening